خدمات آقای سوله

در مسترسوله با تکیه بر توانمندی و تجربه مهندسین و متخصصین خود در زمینه مهندسی سازه به مشتریان خود راهکارهایی سفارشی با کمترین هزینه ارائه می‌دهیم.

اگر نیاز به مشاوره دارید، همین الان با ما تماس بگیرید: 09121455018

خدمات آقای سوله

 خدمتی نوین در مستر سوله ارائه نقشه‌های آماده  است. این نقشه‌ها حاوی اطلاعات مفیدی هستند که به مشتریان کمک می‌کند تا برای اجرای سازه‌های خود استانداردهای بیشتری را رعایت کنند که شامل جزئیات فنی و ابعاد دقیق و همچنین اطلاعاتی در زمینه انتخاب متریال و نوع جوشکاری که در فرآیند ساخت سوله ها بکار میروند این نقشه ها با دقت و کیفیت بالا تهیه شده‌اند و بر اساس استانداردها و قوانین و آیین نامه‌های مهندسی روز دنیا طراحی شده اند. فروش نقشه های آماده که برای اولین بار در حال اراده توسط تیم مستر سوله است به مشتریان امکان میدهد تا زمان و هزینه های زیادی را در فرآیند طراحی سوله ها صرفه جویی کنند و طرحهای مورد نظر خود را سریعاً تهیه کرده و به مراحل بعدی ساخت پروژه خود بپردازند.

ما در مستر سوله به ارائه نقشه‌های آماده با کیفیت و به روز متعهد هستیم و سعی میکنیم تمامی نیازهای مشتریان را در این زمینه برآورده کنیم انواع خدمات طراحی ساخت و نصب انواع سازههای فلزی و سوله در مستر سوله ارائه میشود. در مسترسوله طراحی سازههای فلزی شامل ساختمانهای صنعتی ( سوله و خرپا) تجاری و مسکونی انجام میشود ، همچنین مسترسوله در زمینه ساخت و نصب سازههای فلزی با استفاده از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی و روشهای ساخت آماده خدمت رسانی به فعالان صنایع مختلف است.

ساخت و نصب سازه های فلزی نیز بخش مهمی از فعالیتهای مستر سوله است که با کمک تیم مهندسی و تکنسین های ماهر و همچنین با استفاده از بهترین متریال و استانداردهای مهندسی و ساختمانی روز دنیا انجام میشود. ما در مستر سوله تمامی مراحل پروژههای سازه فلزی را از طراحی اولیه تا ساخت و نصب نهایی را پوشش میدهیم. هدف ما ارائه خدماتی است که با نیازها و انتظارات مشتریان را به طور کامل برطرف کند و به آنها کمک کند تا پروژه هایشان را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان و بهترین قیمت انجام دهند مسترسوله با استفاده از تخصص و دانش فنی مهندسین خود، تمامی استانداردها و مقررات و آیین نامههای نظام مهندسی را در سفارشات مشتریان خود رعایت میکند و از راهکارهای نو آورانه و فنی و اقتصادی در طراحی و ساخت استفاده کنیم.

فروش سوله آماده نصب (سوله دست دوم) نیز از خدمات مستر سوله میباشد. در مستر سوله خدمات خرید و فروش سوله های دست دوم نیز ارائه می‌شود ما به عنوان متخصص سازههای فلزی امکان خرید و فروش سوله های استفاده شده را فراهم کرده ایم تا نیاز مشتریانی که درخواست تهیه سوله دست دوم را دارند با کمترین زمان و هزینه ، به سوله مورد نظر خود با کیفیت بالا دست پیدا کنند.

خرید و فروش سوله دست دوم در مستر سوله این امکان را فراهم میکند که مشتریان بتوانند جزئیات فنی مورد نیاز را بررسی کنند همچنین ما با دقت و دانش فنی ،خود سوله های قابل فروش را ارزیابی و بررسی میکنیم تا به مشتریان بهترین گزینه ها را ارائه دهیم همچنین اگر شما سوله دست دومی دارید که قصد فروش آن را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در فرآیند فروش به شما کمک کنیم ، ما اطلاعات مربوط به سوله شما را جمع آوری و به مشتریانی که در جستجوی سوله هستند معرفی میکنیم.

ما با جلب رضایت مشتریانمان، آقای سوله شدیم!

رسالت ما طراحی سوله مورد نیاز شماست …

نمونه پروژه‌های انجام شده